HAKKIMIZDA

  1988 yılında Halil İbrahim Kuzucu tarafından temelleri atılan Kametsan sektöründe en önde gelen firmalardan olmuştur.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birlikte çalışanların mutluluğu ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdüre gelen Kametsan,  yeni teknolji yatırımları ile müşterilerinin gelişen ve değişen isteklerine cevap vermektedir.

Başta kalite olmak üzere, gelişen teknolojiye, pazarlama tekniklerine, satın alma süreçlerine büyük önem veren Kametsan,  verdiği  bu önemi ISO 9001:2007 kalite belgesi ve OHSAS 18001:2007 İş güvenliği ve sağlığı sistemi belgesi alarak göstermiştir.   


Boş ambalaj parkı ile birlikte 8600 m2 lik alan üzerine 5100 M2 lik kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmekte olan Kametsan, rekabetçi fiyatlarla müşterlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

1998 yılında başladığı ihracatının tümünü Avrupa’ya yapmakta olan Kametsan tüm üretiminin yarısını ihraç etmektedir.

Özellikle müşterilerinin istekleri doğrultusunda projeler üreten Kametsan, bu projelerin tüm etaplarında çözümler üretmekte, en son bilgi işlem tekniklerini kullanarak statik ve dinamik analizlerini yapmaktadır. Özellikle bu analizler konusunda sektöründe en üst noktadır.

Tüm yasal zorunluluklarını eksiksiz  yerine getiren Kametsan, ülke kalkınması için üzerine düşen vazifeleri yapmaktadır.

Kurucusu ve Genel Müdürü Halil İbrahim Kuzucu’nun vizyonu çerçevesinde gelişimini sürdüren Kametsan, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile hem bölgesine hem de Bursa iline katkılarda bulunmaktadır. Halil İbrahim Kuzucu aynı zamanda Çasiad Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmektedir.

Kametsan’ın vizyonu, sürekli gelişim ana ilkesi ile değerli müşteri, tedarikçi ve çalışanları ile geldiği noktalardan daha ileri götürmektir.